Beds Tap two numbers to select a range
Any
1
2
3
4
5+
Baths Tap two numbers to select a range
Any
1
2
3
4
5+
Property Type
Any
- List
- Mixed
- Map
Map
5 Sold Properties
5 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$665,000
$699,000
4.9%4 Beds3 Baths2,263 SqFt
3738 Sandpiper RD Unit 433B, Virginia Beach, VA 23456
Listed by Sandbridge Coastal Real Estate

$525,000
$520,000
1.0%3 Beds2 Baths1,712 SqFt
1039 Princess Anne RD, Virginia Beach, VA 23457
Listed by Sandbridge Coastal Real Estate

$350,000
$420,000
16.7%2 Beds2 Baths1,374 SqFt
3700 Sandpiper RD Unit 225A, Virginia Beach, VA 23456
Listed by Sandbridge Coastal Real Estate

$625,000
$639,000
2.2%4 Beds3 Baths2,292 SqFt
3277 Colechester RD, Virginia Beach, VA 23456
Listed by Sandbridge Coastal Real Estate

$3,200,000
$3,595,000
11.0%5 Beds6.5 Baths6,834 SqFt
2432 Sandfiddler RD, Virginia Beach, VA 23456
Listed by Sandbridge Coastal Real Estate

- 1